Szkoła zimowa Fundacji „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego pod tytułem „Odwaga i odpowiedzialność: europejskie doświadczenie oporu. Wnioski dla społeczeństwa obywatelskiego” jest międzynarodowym, multidyscyplinarnym projektem adresowanym do studentów ostatnich lat oraz doktorantów z Polski oraz Niemiec.
Celem projektu jest podjęcie wspólnej refleksji nad kondycją współczesnej Europy oraz działaniami pozwalającymi na wspieranie postaw odpowiedzialności obywatelskiej, budowania społeczeństwa obywatelskiego i kultury dialogu.

Krzyżowa, 5-9 III 2018 r.

Strona internetowa fundacji: http://www.krzyzowa.org.pl/

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są tutaj.