Drodzy Studenci!

Rusza dodatkowa, ostatnia rekrutacja na wyjazdy na studia oraz praktyki w semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019 w ramach Programu Erasmus+ do krajów Programu.

Studia oraz praktyki w ramach Programu Erasmus+ to niepowtarzalna możliwość zdobycia doświadczenia, nawiązania nowych, międzynarodowych kontaktów, poznania nowych kultur oraz podniesiania kwalifikacji.

Rekrutacja trwa od 12.11.2018 do 23.11.2018. (na wyjazd na studia mogą aplikować studenci, którzy ukonczyli już I rok studiów licencjackich lub jednolitych magisterskich, na praktykę, mogą aplikować wszyscy studenci) Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem, skontaktuj się z Koordynatorem Programu Erasmus+ w Twojej jednostce i wypełnij wniosek wyjazdowy. Wniosek do pobrania na naszej stronie internetowej www.erasmusplus.uni.opole.pl

Rekrutacja dotyczy zarówno Programu Erasmus+ jak i Programu PO WER, więc jeżeli pobierasz stypendium socjalne lub specjalne możesz starać się o wyższy grant na wyjazd!

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorami wydziałowymi oraz z naszym Działem (erasmus@uni.opole.pl, tel. 77 541 5975).

Collegium Minus

Pl. Kopernika 11a, pok. 31