początek roku akademickiego 2018/2019 tuż-tuż.

Dzień Adaptacyjny dla studentów Filologii Germańskiej odbędzie się 28 września 2018 r.:

• o godz. 10.00 dla studentów I roku studiów stacjonarnych I stopnia
  • o godz. 11.00 dla studentów I roku studiów stacjonarnych II stopnia

Spotkania odbędą się w sali 304 (piętro III) naszego instytutu.

Na zajęcia rozpoczynające się dokładnie 1 października o godz. 8:00 zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich “starych” i “nowych” Studentów opolskiej germanistyki!

Zachęcamy jednocześnie do zapoznania się z aktualnymi harmonogramami zajęć oraz listą tutorów.

Uroczysta inauguracja rozpoczynającego się roku akademickiego będzie miała miejsce 3.10.2018 r. o godz. 11:00 w auli Wydziału Teologicznego przy ul. Drzymały. Szczegóły dostępne są na stronie głównej UO: http://www.uni.opole.pl/page/2458/uroczysta-inauguracja-roku-akademickiego-odbedzie-sie-3-pazdziernika-2018-r