+48 77 452 73 80 ifg@uni.opole.pl

Zakład Historii Literatury i Kultury Niemiec XIX i XX wieku

Kierownik: prof. zw. dr hab. Andrea Rudolph akprudolph@t-online.de   dr hab. Daniel Pietrek dpietrek@uni.opole.pl dr Gabriela Jelitto-Piechulik jelitto-piechulik@uni.opole.pl mgr Agnieszka Garufo agarufo@wp.pl mgr Agnieszka Klimas...

Zakład Języka Niemieckiego

Kierownik: dr hab. Maria Katarzyna Lasatowicz, prof. UO maria.lasatowicz@uni.opole.pl   dr hab. Felicja Księżyk ksiezykf@uni.opole.pl dr hab. Daniela Pelka pelkad@uni.opole.pl dr Jarosław Bogacki Jaroslaw.Bogacki@uni.opole.pl dr Małgorzata Jokiel...

Dyrekcja

Dyrektor Instytutu Filologii Germańskiej dr hab. Maria Katarzyna Lasatowicz, prof. UO maria.lasatowicz@uni.opole.pl tel./fax: (+48) 77/452 73 81 Zastępca dyrektora Instytutu Filologii Germańskiej dr hab. Felicja Księżyk ksiezykf@uni.opole.pl tel./fax: (+48) 77/452 73...

Sekretariat

mgr Małgorzata Miarka mgr Magdalena Bohatczuk (urlop) pok. 115, I piętro (wejście od pl. Staszica lub ul. Oleskiej) Adres: Instytut Filologii Germańskiej Plac Staszica 1 45-052 Opole         ifg@uni.opole.pl tel./fax: +(48) 77/452 73 80 Sekretariat...

Struktura

W strukturze Instytutu Filologii Germańskiej funkcjonują dwa zakłady naukowe reprezentujące językoznawczy oraz literaturo- i kulturoznawczy zakres naukowo-dydaktycznej działalności Instytutu.

Witryna, którą obecnie przeglądasz, wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej informacji >>

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close